Reklama

Reklama

Sebastian Tylman nie żyje. Były radny Łodzi zginął w wypadku

W tragicznym wypadku w Radestowie pod Przysuchą (Mazowieckie) zginęły trzy osoby. Jedną z nich był Sebastian Tylman - były radny Rady Miejskiej Łodzi. Miał 42 lata. Samorządowca wspominają politycy.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w czwartek około godziny 9. Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w mostek przejazdowy. Następnie potrącił kobietę idącą poboczem.

Zobacz też: Mazowieckie. Potrącił pieszego. Trzy osoby nie żyją, w tym były radny

W wypadku zginęła potrącona 70-latka i dwóch mężczyzn jadących osobówką. Jedna osoba została ranna.

Reklama

Sebastian Tylman nie żyje

"Dziennik Łódzki" ustalił, że jedną z osób, która zginęła w wypadku był Sebastian Tylman - były radny w Radzie Miejskiej Łodzi. Miał 42 lata.

Z PO był związany przez dwie kadencje. Z klubu został wykluczony w sierpniu 2013 r. wraz z grupą związaną z ówczesnym prezesem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim. W następnych wyborach Tylman kandydował z list PiS, ale nie dostał się do Rady Miejskiej.

Ostatnio był wiceprezesem spółki Energoserwis Kleszczów.

"Zdecydowanie za wcześnie"

Kondolencje rodzinie byłego radnego złożył poseł KO Dariusz Joński.

"Bardzo przykra wiadomość. W tragicznym w skutkach wypadku drogowym zginął dziś Sebastian Tylman, były radny Rady Miejskiej w Łodzi. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich" - napisał.

"Żegnaj Przyjacielu, dzisiaj w wypadku samochodowym zginął Sebastian Tylman, były radny Rady Miejskiej w Łodzi, nauczyciel akademicki po prostu... wspaniały człowiek" - napisał senator i były szef NIK Krzysztof Kwiatkowski.

Byłego samorządowca pożegnał też poseł KO Artur Dunin. "Sebastian za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie" - przekazał.

Tylman był prywatnie zadeklarowanym kibicem ŁKS-u Łódź. Klub złożył wyrazy współczucia jego rodzinie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama