Reklama

Reklama

RMF24: Wybuch w kamienicy w Pabianicach. Siedem osób rannych

Całą noc strażacy z psami przeszukiwali gruzowisko zawalonej kamienicy w Pabianicach w woj. łódzkim. W eksplozji butli z gazem poszkodowanych zostało siedem osób. Informacje o wybuchu napłynęły na Gorącą Linię RMF FM.

Do eksplozji doszło w kamienicy przy ul. Bagatela w Pabianicach. Wszystko wskazuje na to, że w chwili wybuchu w kamienicy było 10 osób - lokatorzy i ich goście. Ci, którzy nie trafili do szpitali, mogli schronić się w autobusie.

Jedna z rannych osób jest ciężko poparzona. - Prawdopodobnie coś "majstrowała" przy butli propan-butan i wtedy nastąpił wybuch, bo w środku nie było instalacji gazowej - powiedział reporterowi RMF FM przedstawiciel straży pożarnej.

Budynek został częściowo zniszczony.

Specjalna komisja ma w ciągu dnia ustalać, jak poważne są szkody.

Reklama

(mpw)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy