Reklama

Reklama

RMF24: Śmiertelne pobicie 27-latka w Łodzi

Policja zatrzymała 4 młodych mężczyzn w związku ze śmiercią 27-latka po bójce, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę w Łodzi. Jeden z nich odpowie za śmiertelne pobicie. Jeszcze dziś prokuratura ma przedstawić zarzuty pozostałej trójce.

Trzej mężczyźni prawdopodobnie odpowiedzą za nieudzielenie pomocy. Widzieli, że pobity osunął się na ziemię, ale nie zareagowali i uciekli z miejsca bójki.

27-latek został przewieziony do szpitala, ale obrażenia głowy były na tyle poważne, że mężczyzna zmarł po kilku godzinach. Możliwe, że nocą z soboty na niedzielę wracał po jednym z juwenaliowych koncertów.

Agnieszka Wyderka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy