Reklama

Reklama

RMF24: Pijany noworodek w szpitalu w Łęczycy

Do szpitala w Łęczycy w woj. łódzkim trafił noworodek, który miał ponad 1,7 promila alkoholu we krwi. U jego matki stwierdzono 0,3 promila - donosi RMF FM.

Jak dowiedziała się reporterka RMF FM, wczoraj rano pogotowie dostało wezwanie do porodu w lesie obok bloku w Leźnicy Wielkiej. Jak się później okazało, chodziło o barak przy bramie wjazdowej do jednostki wojskowej.

Na miejscu ratownicy znaleźli kobietę z noworodkiem. Oboje zostali przewiezieni do łęczyckiego szpitala. Tam lekarze zbadali krew matce i dziecku. Noworodek miał niemal 1,8 promila alkoholu we krwi, a matka - prawie 0,3. Kobieta nie była w stanie podać, z kim i gdzie piła alkohol, nie wiedziała też, kto wezwał karetkę.

Reklama

Matka była w szoku i dopiero dziś, gdy odzyska psychiczną równowagę, będzie możliwe jej przesłuchanie.

Agnieszka Wyderka


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy