Reklama

Reklama

RMF: Jest śledztwo w sprawie starcia kibiców na A1

Jest śledztwo w sprawie sobotniego starcia pseudokibiców na autostradzie A1 w Krzyżanowie niedaleko Kutna w Łódzkiem - dowiedział się reporter RMF FM Michał Dobrołowicz. W czasie potężnej bijatyki ranne zostały trzy osoby. Policjanci musieli użyć gazu łzawiącego, strzelali także gumowymi kulami. Trasa przez kilka godzin była zablokowana.

Śledztwo w sprawie starć wszczęła Prokuratura Rejonowa w Kutnie. Jak ustalił Michał Dobrołowicz, śledczy będą sprawdzać przede wszystkim, kto zdecydował, że dwa autokary wiozące kibiców ze Stalowej Woli i sześć z kibicami Górnika Zabrze zatrzymają się w tym samym miejscu: punkcie obsługi podróżnych przy autostradzie w Krzyżanowie. Właśnie tam doszło do starć.

Policjanci wylegitymowali po bijatyce około 400 osób. Na razie nikt nie został w tej sprawie zatrzymany.

Trójka rannych trafiła do szpitali w Kutnie i Łodzi. Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Gdy tylko będzie to możliwe, osoby te zostaną przesłuchane.

Reklama

Michał Dobrołowicz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy