Reklama

Reklama

RMF 24: Molestował seksualnie dwie córki i ich trzy koleżanki. Jest akt oskarżenia

42-latek oskarżony o molestowanie córek i ich koleżanek, a także utrwalanie treści pornograficznych z ich udziałem, w celu rozpowszechniania w sieci. Taki akt oskarżenia przygotowała jedna z łódzkich prokuratur rejonowych.

Podczas śledztwa prokuratorzy ustalili, że ofiarą mężczyzny były obie jego córki: 5- i 11-letnia. Początkowo zakładano, że mężczyzna molestował tylko jedną z dziewczynek. 

Pedofil wykorzystywał seksualnie także trzy koleżanki swoich córek - w wieku od 7 do 11 lat. Udało się to potwierdzić w czasie przesłuchania dzieci przed sądem. Z opinii psychologa wynika, że dziewczynki mogły być ofiarami przemocy seksualnej, ale starały się wypierać z pamięci dramatyczne przeżycia.

Według prokuratury, mężczyzna przez blisko 9 lat dopuszczał się pedofilii w domu, podczas nieobecności żony. Nagraniami, na których molestował seksualnie dzieci, wymieniał się z innymi użytkownikami internetu.

To właśnie na podstawie analizy jednego z takich nagrań śledczy ustalili, że ofiarą pedofila jest jego córka. Biegły antropolog określił to, biorąc pod uwagę budowę ciała.

Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Został tymczasowo aresztowany.

Reklama


Agnieszka Wyderka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje