Reklama

Reklama

Radomsko: Zwłoki kobiety i noworodka znalezione w mieszkaniu

Zwłoki 36-letniej kobiety oraz noworodka znaleziono w jednym z bloków w Radomsku (woj. łódzkie). Ciała odnalazł mąż ofiary. Trwa śledztwo w sprawie śmierci. Na środę zaplanowana została sekcja zwłok.

Zwłoki 36-letniej kobiety oraz jej nowo narodzonego syna w mieszkaniu rodziny przy ulicy Pajdaka w Radomsku w poniedziałek po południu odnalazł mąż ofiary. O sprawie jako pierwszy poinformował lokalny portal Radomsko24.pl.

Śledztwo ws. śmierci prowadzą funkcjonariusze z miejscowej policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radomsku. Ze względu na dobro śledztwa oraz rodziny prokuratora oraz policja nie przekazuje szczegółowych informacji na temat postępowania oraz okoliczności zdarzenia.

Media: Ciała bez obrażeń

Prokuratura zapewniła jedynie, że trwają czynności procesowe m.in. przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia ciał, zabezpieczono ślady oraz zwłoki kobiety i noworodka, przesłuchiwani są świadkowie. Przyczyna śmierci nie jest obecnie znana. W jej ustaleniu mają pomóc sekcje zwłok zaplanowane na środę. Jak podaje lokalny portal, zarówno kobieta, jak i noworodek nie posiadali zewnętrznych, widocznych śladów obrażeń.

Reklama

Według Radomsko24.pl, kobieta osierociła trójkę dzieci. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje