Reklama

Reklama

Policja poszukuje Krzysztofa Graczyka. To niepełnosprawny 54-latek

54-latek ostatni raz widziany był 11 maja w miejscowości Truskawiec w gm. Wartkowice. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwania mężczyzny są prowadzone na lądzie i z powietrza, zaangażowali się w nie policjanci i strażacy.

- W poszukiwania zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. Wspomaga ich przewodnik z psem służbowym. W działaniach wykorzystywany jest także policyjny śmigłowiec, który kontroluje tereny leśne i pola uprawne oddalone od zamieszkałych miejsc, w których mógłby znajdować się zaginiony - poinformowała Beata Orłowska z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

Rysopis zaginionego

Zaginiony mężczyzna ma 54 lata i jest niepełnosprawny intelektualnie. Policja podaje jego rysopis: wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemny blond, oczy szare, lekki zarost.

Reklama

Mężczyzna ubrany był w spodnie dresowe koloru jasnogranatowego, bluzę polarową koloru granatowo-niebieskiego, półbuty robocze koloru czarno-szarego.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ul. Targowa 22, pod numerem telefonu: 47 845 22 11 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 albo 112.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje