Reklama

Reklama

Łódzkie: Zaginęła 16-letnia Joanna Gibka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Łódzka policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibkiej. Młoda kobieta ostatni raz była widziana pod koniec lutego, w rodzinnym domu w miejscowości Niechmirów w gminie Burzenin. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia zaginionej.

Joanna Gibka zaginęła 26 lutego. Ostatni raz widziano ją ok. godz. 21:20.

Nastolatka ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. "Włosy proste do ramion, farbowane ciemny blond, oczy koloru niebieskiego, twarz owalna, uszy lekko odstające, nos lekko garbaty, znamię w postaci pieprzyka  po prawej stronie brody" - informują funkcjonariusze.

W dniu zdarzenia ubrana była w czarne dresowe spodnie z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce. Miała na sobie polar koloru czarnego z żółtym kołnierzem od wewnętrznej strony, a także buty typu trapery koloru czarnego, wiązane z bocznymi zamkami.

Reklama

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionej policjanci proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie pod numerem telefonu 47 845 19 50 w godz. 06 - 22 bądź całodobowo z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07. Informacje w sprawie zaginionej można też zgłaszać na numer alarmowy 112.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy