Reklama

Reklama

Łódzkie: Zaginęła 14-letnia Amelia. Policja prosi o pomoc

Policjanci poszukują 14-letniej Amelii Golas, która 4 lutego wyszła z domu w Wieruszowie (Łódzkie) i ślad po niej zaginął. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek zaginionej.

Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania 14-letniej Amelii Golas z Wieruszowa. 4 lutego, około godziny 18. Amelia wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Poszukiwana jest szczupła, ma niebieskie oczy oraz ciemne blond włosy do pasa. Nie ma żadnych znaków charakterystycznych i tatuaży. Ma 154 centymetry wzrostu.

W dniu zaginięcia ubrana była czarne spodnie jeansowe, szaroniebieską kurtkę z kapturem i czarne buty. Nastolatka może mieć ze sobą telefon komórkowy typu iPhone.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu nieletniej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie pod numerem telefonu 47 84 56 211 lub z najbliższą jednostką policji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy