Reklama

Reklama

Łódzkie: Wypadek w Borowej. 10 osób poszkodowanych. Sprawca uciekł

W miejscowości Borowa w województwie łódzkim doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym. Poszkodowanych zostało 10 osób. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Według wstępnych ustaleń kierowca alfy romeo, który spowodował to zdarzenie, uciekł.


Do zderzenia busa z samochodem osobowym doszło około godz. 15.45 na drodze w miejscowości Borowa w gminie Przedbórz. Busem podróżowały cztery kobiety i pięciu mężczyzn, kolejne dwie osobowym alfa romeo. Poszkodowanych w wypadku zostało 10 osób. Jedna osoba - prawdopodobnie kierująca osobówką - oddaliła się z miejsca zdarzenia - przekazał oficer prasowy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku kapitan Marek Jeziorski.

Wypadek w Borowej. Na miejscu śmigłowiec LPR

Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W akcji brały udział także trzy zespoły ratownictwa medycznego i sześć zastępów straży pożarnej. Do szpitala trafiło ośmiu pasażerów busa i jego kierowca.

Reklama

Według lokalnych mediów radomszczańska policja ustaliła wstępnie, że wypadek spowodowany został przez kierowcę alfy romeo, który nie ustąpił pierwszeństwa busowi, a po zdarzeniu zbiegł. Podróżujący z nim pasażer został przesłuchany. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy