Reklama

Reklama

Łódzkie: Wypadek bmw. Nie żyje 24-letni kierowca

24-letni kierowca bmw zginął w wypadku na drodze w miejscowości Brzeźnio (pow. sieradzki). Dwóch pasażerów w wieku 16 i 22 lat trafiło do szpitala. Policjanci, w tym technik kryminalistyki, wykonali oględziny i zebrali ślady na miejscu wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22:30 na ulicy Wspólnej w miejscowości Brzeźniopowiecie sieradzkim.

- 24-letni mieszkaniec Sieradza, kierujący bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety na skutek doznanych obrażeń kierowca poniósł śmierć na miejscu. Dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala - przekazała w niedzielę asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Reklama

Policjanci, w tym technik kryminalistyki, wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Jego okoliczności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają funkcjonariusze z komisariatu w Złoczewie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama