Reklama

Reklama

Łódzkie: W Zalewie Sulejowskim odnaleziono ciało nastolatka

Ciało 17- latka odnaleziono w sobotę w Zalewie Sulejowskim w miejscowości Owczary (woj. łódzkie) - powiedziała rzeczniczka opoczyńskiej policji asp. sztab. Barbara Stępień. Chłopca od piątku szukali m.in. policjanci i strażacy.

17-latek przyjechał nad Zalew Sulejowski (Łódzkie) z grupą młodych ludzi i ich opiekunów. - Chłopiec uczestniczył w tzw. obozie survivalowym. Szukano go do piątku. W sobotę znaleziono jego ciało - potwierdziła asp. sztab. Gajewska.

Według informacji, które policjanci i strażacy zebrali od uczestników obozu survivalowego w gminie Mniszków, najprawdopodobniej chłopiec zaginął jeszcze w nocy z czwartku na piątek. Przed południem w piątek rozpoczęto akcję poszukiwawczą.

Zwłoki chłopca znaleźli strażacy

- Nastolatka szukała m.in. Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Tomaszowa Mazowieckiego, która miała do dyspozycji łódź z echosondą - przekazał rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak. - W sobotę, jeszcze przed ponownym przyjazdem nurków, zwłoki chłopca znaleźli strażacy w wodzie, w pobliżu miejscowości Owczary - poinformował.

Reklama

W akcji poszukiwawczej, oprócz policjantów i nurków, uczestniczyło sześć zastępów strażaków, w tym cztery zastępy ochotnicze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy