Reklama

Reklama

Łódzkie: Trzy wypadki samochodowe. Są ofiary śmiertelne

W województwie łódzkim doszło do trzech wypadków. Dwa z nich miały miejsce na autostradzie A1. W pierwszym ranny został kierowca ciężarówki, która najechała na bariery odgradzające pasy ruchu. W drugim zginął kierowca auta osobowego, które wjechało w tył ciężarówki. Na autostradzie A1 są utrudnienia w obu kierunkach - przekazała policja. W trzecim ciężarówka zjechała do rowu.

Pierwszy wypadek miał miejsce na północ od Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) w miejscowości Kamocin na autostradzie A1. - Ciężarówka wjechała w bariery ochronne - podała policja.

Jak poinformował rzecznik woj. straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak w wypadku ranna została jedna osoba.

- Na A1 między Tuszynem a Piotrkowem Trybunalskim nieprzejezdne są lewe pasy ruchu w obu kierunkach: do Gdańska i do Katowic - przekazał Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wypadek śmiertelny na autostradzie A1

W drugim wypadku w województwie łódzkim zginęła jedna osoba. Rzecznik woj. straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak przekazał, że do wypadku doszło na autostradzie A1 w kierunku Gdańska. Między miejscowością Laski a miejscowością Adolfinów.

Reklama

- Auto osobowe wjechało w tył stojącego samochodu ciężarowego. Zginął kierowca samochodu osobowego - podał rzecznik. Dodał, że akcja resuscytacji się nie powiodła.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zderzenie ciężarówki z osobówką. Nie żyje niemowlę 

Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz dotarło kilka karetek ratunkowych. Pojawiło się także sześć zastępów straży pożarnej, w tym trzy ochotnicze.

Zablokowana jest autostrada do Gdańska - przekazała policja.

Kolejny śmiertelny wypadek w województwie łódzkim

W Laskach, na południe od Piotrkowa Trybunalskiego, doszło do następnego wypadku w województwie łódzkim. W miejscowości Brzoza ciężarówka wjechała do rowu. Nie znane są przyczyny wypadnięcia samochodu z jezdni.

- W wyniku zdarzenia zginął 60-letni mężczyzna - przekazał rzecznik woj. straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy