Reklama

Reklama

Łódzkie: Tragiczny wypadek w Rzgowie. Zginęła jedna osoba

W Rzgowie pod Łodzią, na drodze krajowej nr 91, doszło w piątek do tragicznego wypadku z udziałem czterech ciężarówek i samochodu osobowego. Zginęła jedna osoba. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

- Do zderzenia czterech pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego doszło w piątek około godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Katowickiej z Pabianicką. W wypadku zginęła jedna osoba - na razie nie potwierdzono jej tożsamości. Trwa akcja ratunkowa - poinformowała st. sierż. Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji Łódź-Wschód.

Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej i zespoły ratownictwa medycznego, które udzielają pomocy jeszcze co najmniej jednej osobie poszkodowanej. 

Występują też utrudnienia w ruchu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy