Reklama

Reklama

​Łódzkie: Strażacy wyłowili ciało 67-latka

67-letni mieszkaniec Łodzi utonął w zbiorniku wodnym w Dąbkowicach Górnych (pow. łowicki, woj. łódzkie). Okoliczności śmierci wędkarza wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Jak przekazała podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, do zdarzenia doszło w sobotę (2 maja) nad ranem.

Według ustaleń funkcjonariuszy, 67-latek razem ze znajomymi łowił ryby nad wyrobiskiem żwirowni. "W nieustalonych okolicznościach mężczyzna wpadł do wody. Nie udało się go uratować. Niewykluczone, że 67-latek znajdował się pod wpływem alkoholu" - wyjaśniła podkom. Sobieraj.

Wiele wskazuje na to, że wędkarz osunął się do wody w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Mężczyznę wyciągnęli z wody strażacy, którzy próbowali przywrócić mu akcję serca.

Reklama

Policjanci apelują o ostrożność i zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy