Reklama

Reklama

Łódzkie: Śmiertelny wypadek na trasie S8. Nie żyje 28-latka

Na trasie S8 między węzłami wschód-zachód w Zduńskiej Woli doszło do wypadku. Wskutek zderzenia dwóch samochodów, śmierć poniosła 28-letnia mieszkanka Warszawy. Kobiety nie udało się uratować pomimo akcji reanimacyjnej.

W poniedziałek po godzinie 9:00 na drodze ekspresowej S8 w Zduńskiej Woli zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła na miejscu, druga z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

- Pomimo reanimacji jedna osoba zmarła. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przetransportował drugą osobę do szpitala - poinformował Piotr Szczepanik z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wypadek na S8. Nie żyje 28-letnia kobieta

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki alfa romeo 37-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w poprzedzający go pojazd marki smart. Autem wspólnie ze swoim psem podróżowała 28-letnia warszawianka.

Reklama

Smart kilkukrotnie dachował. Niestety, kobiety nie udało się uratować pomimo rozpoczętej resuscytacji. Pies zmarłej został przetransportowany do weterynarza.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z JRG PSP w Zduńskiej Woli oraz jeden zastęp z OSP Zduńska Wola.

- S8 w Zduńskiej jest zablokowana. Wprowadzono objazd: zjazd na węźle Zduńska Wola Zachód, dalej drogą wojewódzką nr 482 a następnie ulicą Karsznicką do węzła Łask - przekazał Szczepanik.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy