Reklama

Reklama

Łódzkie: Policjant podejrzany o zabójstwo 36-latka

Zarzut zabójstwa 36-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego postawiła łódzka prokuratura okręgowa 29-letniemu policjantowi. W sobotę sąd zadecydował o jego aresztowaniu.

Poinformował o tym PAP rzecznik prokuratury Krzysztof Kopania. Dodał, że podejrzanemu może grozić kara dożywotniego więzienia.

Według dotychczasowych ustaleń do zabójstwa doszło w godzinach wieczornych 31 grudnia ub. roku. Zwłoki 36-latka odnalazła dzień później spacerująca kobieta. Znajdowały się na tylnej kanapie samochodu Audi, zaparkowanego w lesie, w jednej z miejscowości powiatu kutnowskiego.

Jak ustalono, samochód był własnością pokrzywdzonego. Na jego ciele znaleziono pięć ran postrzałowych i jedną ranę kłutą.

Reklama

Podejrzany 29-letni policjant z jednej z jednostek powiatu kutnowskiego został zatrzymany, usłyszał zarzut zabójstwa. Podczas przesłuchania nie przyznał się do popełnienia zarzuconej zbrodni, odmówił składania wyjaśnień.

Według śledczych prawdopodobnym tłem zabójstwa były zobowiązania finansowe.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy