Reklama

Reklama

Łódzkie: Pięciolatka wypadła z czwartego piętra

Z balkonu mieszkania na czwartym piętrze w Wieruszowie wypadła 5–letnia dziewczynka. Jej stan lekarze wstępnie określają, jako ciężki, ale stabilny. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś rano.

Asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji poinformował, że przed godz. 6 policja została powiadomiona o wypadku. Z balkonu mieszkania na czwartym piętrze bloku, na jednym z wieruszowskich osiedli, wypadła 5-letnia dziewczynka. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że rodzice dziecka, 42-letnia matka i 45-letni ojciec są trzeźwi, ale w chwili wypadku, prawdopodobnie nie było ich w mieszkaniu.

Po zdarzeniu dziewczynka trafiła do szpitala. Lekarze wstępnie określają jej stan zdrowia, jako ciężki, ale stabilny.

- Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia, również pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - poinformował Pawlak.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy