Reklama

Łódzkie: Mieli tańczyć razem na studniówce. Trafili do jednej kostnicy

Emilia i Michał mieli w sobotę bawić się na jednej studniówce. Oboje zginęli jednak w straszliwym wypadku, do którego doszło na autostradzie A2 pod Łodzią. Siedząca za kierownicą ich 19-letnia koleżanka cudem uszła z życiem. Ze względu na stan psychiczny dziewczyny, prokuratura nie może ciągle z nią porozmawiać.

Tragiczny wypadek miał miejsce 7 stycznia na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Nowostawy Dolne pod Łodzią. Kierująca bmw 19-latka straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z mercedesem. Jej samochód wypadł z drogi i dachował.

Śmierć na miejscu poniósł podróżujący autem 20-letni Michał, którego siła uderzenia wyrzuciła z pojazdu. W samochodzie zakleszczyła się 18-letnia Emilia. Choć przybyli na miejsce ratownicy przywrócili jej na chwilę funkcje życiowe, nastolatka zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Tragedia pod Łodzią. Prokuratura prowadzi śledztwo

Kierująca pojazdem 19-latka z poważnymi potłuczeniami trafiła do szpitala. Prokuratura zachowuje szczególną ostrożność, nie podając nawet imienia dziewczyny. Śledczy nie mogą z nią porozmawiać, bo jest w bardzo złym stanie psychicznym.

Reklama

Prokuratura podkreśla, że śledztwo jest na początkowym etapie. Opinię w zakresie zdarzenia mają sporządzić biegli z zakresu wypadków drogowych. Na razie nie ma informacji o tym, aby bmw jechało zbyt szybko.

Łódzkie: Wypadek wstrząsnął toruńskim liceum

Wypadek, do którego doszło pod Łodzią, wstrząsnął głównie mieszkańcami Torunia. Trójka młodych osób podróżujących samochodem pochodziła właśnie z tego miasta. Wszyscy mieli spotkać się w sobotę 14 stycznia na studniówce II LO w Toruniu.

To nie pierwsza śmierć dotykająca uczniów tej konkretnej szkoły. 6 grudnia 2022 roku, w czasie meczu charytatywnego, na boisku na atak serca zmarł Damian, który w maju 2022 roku pisał w szkole maturę. Mimo wysiłków lekarzy, chłopakowi nie udało się pomóc.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku! 

Czytaj też: Zbliża się atak zimy. Szykujcie się na śnieżyce i dwucyfrowy mróz

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | licealiści | Autostrada A2

Reklama

Reklama

Reklama