Reklama

Reklama

Łódź: Zderzenie motocykla z autem. Zginęły dwie osoby

Nie żyje 30-letni motocyklista i 87-letni kierowca samochodu osobowego. Pojazdy zderzyły się ze sobą w Łodzi w nocy z soboty na niedzielę. Ranna została 72-letnia pasażerka auta, która z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafiła do szpitala.

- Po wypadku w al. Włókniarzy w Łodzi dwie osoby nie żyją, a dwie są ranne - poinformował w nocy z soboty na niedzielę rzecznik straży pożarnej w województwie łódzkim mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Jak podał rzecznik, na jednej z głównych arterii Łodzi al. Włókniarzy, w nocy z soboty na niedzielę, doszło do poważnego wypadku.

- Motocykl zderzył się z samochodem osobowym - przekazał Pawlak. - Dwie osoby zginęły - to motocyklista i kierowca auta - podkreślił. - Dwie osoby zostały ranne - dodał.

W akcji biorą udział Zespół Ratownictwa Medycznego i 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy