Reklama

Reklama

Łódź: Zaginęła Daria Pietrzykowska. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Łodzi poszukują 17-letniej Darii Pietrzykowskiej. Nastolatka w poniedziałek wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Funkcjonariusze proszą o pomoc.

Łódzka policja poszukuje 17-letniej Darii Pietrzykowskiej, która w poniedziałek 7 czerwca pod nieobecność rodziców wyszła z domu. Nastolatka do tej pory nie wróciła.

Ubrana na czarno

Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie dziewczyny i jej rysopis. 17-latka ma ok. 190 cm wzrostu, waży ok. 85 kg. Ma długie blond włosy i szare oczy. Nastolatka ma pięć kolczyków w uszach.

Prawdopodobnie ma na sobie czarne ubranie sportowe.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, poszukiwanej proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, tel. całodobowo 47 841 24 00, w godz. 8-16 pod nr 47 841 24 18 lub dowolną jednostką policji. Telefon alarmowy 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy