Reklama

Reklama

Łódź: Trzy kobiety potrącone na chodniku

Trzy kobiety, w tym dwie w stanie ciężkim, trafiły do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w środę na jednym ze skrzyżowań w Łodzi. Samochód wjechał w poszkodowane, kiedy stały na chodniku przed przejściem dla pieszych, oczekując na zielone światło.

Jak poinformowała PAP Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Tuszyńskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierowca volkswagena passata, jadąc ul. Paderewskiego chciał skręcić w lewo w ulicę Tuszyńską. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu prosto volkswagenowi caddy, którym kierował 24-latek.

W wyniku zderzenia kierowca volkswagena caddy stracił panowanie nad autem i wjechał na chodnik, gdzie przed przejściem dla pieszych stały trzy kobiety w wieku 81, 79 i 64 lat. Wszystkie oczekiwały na zielone światło.

Reklama

Jak mówi Czyż, pierwszej pomocy poszkodowanym udzielił policjant po służbie, który był w tym czasie na miejscu zdarzenia. Dodała, że kobiety trafiły do szpitala, w tym dwie w stanie ciężkim.

Zaznaczyła, że kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy