Reklama

Reklama

Łódź: Tajemnicza śmierć zaginionej kobiety

W czwartek ok. godz. 16 łódzka straż pożarna otrzymała zgłoszenie o dryfującym w jeziorze ciele. Lokalne media donoszą o zagadkowych okolicznościach śmierci kobiety.

Do makabrycznego odkrycia przechodniów doszło przy ul. Liściastej w Łodzi. 

Ciało kobiety znajdowało się dwa metry od brzegu. Policjanci ustalili już tożsamość kobiety. Denatka była poszukiwana od wtorku. Jej zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. 

Służby ustalają okoliczności śmierci kobiety. Według wstępnych ustaleń na ciele nie było obrażeń wskazujących na udział w śmierci kobiety osób trzech.

Jak zaznacza "Dziennik Łódzki", sprawa jest zagadkowa z uwagi na głębokość stawu, w którym znaleziono ciało. Poziom wody wynosi zaledwie 120 cm. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy