Reklama

Reklama

Łódź: Śmiertelny wypadek motocyklisty. Uderzył w ogrodzenie

Łódzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym zginał 29-letni motocyklista. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Nie miał uprawnień do kierowania, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu.

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek, ok. 22.00 na ulicy Rudzkiej w Łodzi.

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni łodzianin kierujący motocyklem suzuki z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, na zakręcie zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Na skutek wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu" - przekazali łódzcy policjanci.

Nie posiadał uprawnień

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a sam pojazd nie był dopuszczony do ruchu. 

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i nagrania z monitoringu. 

Reklama

Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego łódzkiej komendy miejskiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama