Reklama

Reklama

Łódź: Karetka potrąciła 84-latkę na pasach. Kobieta nie żyje

Zmarła 84-latka, którą potrącił ambulans jadący na interwencję. Policja i prokuratura wyjaśniają, jak doszło do tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce we wtorek ok. godz. 18 na ul. Tatrzańskiej w Łodzi.

84-letnia kobieta została potrącona przez kartkę, którą prowadził 30-letni mężczyzna. Ambulans jechał ul. Tatrzańską w kierunku ul. Przybyszewskiego.

- Piesza weszła na przejście z prawej strony, zza stojącego autobusu MPK. Niestety, pomimo pomocy medycznej udzielonej natychmiast po zdarzeniu przez załogę karetki biorącej udział w tym wypadku i kolejnej już w szpitalu, kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń - przekazała Katarzyna Zdanowska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Policjantka dodała, że pracujący na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Kierowca był trzeźwy - podano.

Reklama

Łódź: Śmiertelny wypadek z udziałem karetki. Zginęła 84-letnia kobieta

Karetka jechała do rocznego chłopca, który wymagał interwencji medycznej. Pojazd używał sygnałów świetlnych i dźwiękowych, a samochody jadące ul. Tatrzańską zjeżdżały na bok, ustępując miejsca ambulansowi. Tak samo postąpił także kierowca znajdującego się bezpośrednio przed przejściem dla pieszych autobusu MPK. 

Zza niego na pasy miała wejść 84-latka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy