Reklama

Reklama

Łódź: 36-latek utopił się w basenie ogrodowym na działkach

W niedzielę rano w ogrodowym basenie na terenie ogródków działkowych w Łodzi znaleziono zwłoki 36-letniego mężczyzny. Okoliczności tragicznego zdarzenia bada policja.

Reklama

"O odnalezieniu zwłok mężczyzny, który prawdopodobnie utonął w ogrodowym zbiorniku wodnym na jednej z działek w ogrodzie przy ul. Milionowej, poinformowała policję żona 36-latka. Małżeństwo nocowało na działce. Gdy żona obudziła się rano, okazało się, że jej męża nie ma w domku. Odnalazła jego ciało w ogrodowym basenie" - poinformowała podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Reklama

Okoliczności zdarzenia zbada policja pod nadzorem prokuratury.

To drugi w ciągu tego weekendu przypadek utonięcia w regionie łódzkim. W nocy z piątku na sobotę w okolicach molo w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim WOPR wyłowił z wody 43-letniego mieszkańca Tomaszowa. Mimo prób reanimacji, nie udało się go uratować.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama