Reklama

Reklama

Letnie warsztaty wokalne

15-osobowa grupa młodych wokalistów Studia Wokalnego działającego przy Miejskim Domu Kultury w Radomsku przebywa w Gospodarstwie Agroturystycznym w Krzętowie na Letnich Warsztatach Wokalnych, zorganizowanych w ramach realizacji zadania publicznego, wspartego środkami finansowymi z budżetu miasta Radomska.

Młodzież uczestniczy w zajęciach prowadzonych przez znakomitego fachowca w dziedzinie sztuki wokalnej prof. Teresę Stokowską - Gajdę, która na co dzień pracuje z aktorami scen łódzkich.

Reklama

Poza doskonaleniem warsztatu wokalnego, pracy nad tekstem, nad doborem repertuaru młodzież uczy się właściwego poruszania się na scenie. Sztukę tę opanowują dzięki zajęciom z panem Arturem Żymełką - uznanym choreografem Teatru Muzycznego w Łodzi.

Efekty bardzo intensywnej pracy warsztatowej wspomaga atrakcyjnymi zajęciami z zakresu arteterapii instruktor tej dziedziny Jakub Lesiński. Ponadto grupa znakomicie integruje się na spotkaniach przy ognisku, wycieczkach po okolicy i dyskotekach.

Efektem 7-dniowej pracy wokalistów i instruktorów jest powstający program muzyczny, który na pewno zostanie zaprezentowany szerszej publiczności.

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Radomsko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy