Reklama

Reklama

Kamionka: Ciągnik przygniótł 60-latka. Mężczyzna nie żyje

Około 60-letni mężczyzna zginął w wyniku przygniecenia ciągnikiem podczas prac na posesji w miejscowości Kamionka w woj. łódzkim - przekazał oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Do tragedii doszło po godz. 13 na podwórku jednego z gospodarstw w Kamionce w powiecie wieluńskim.

Z nieustalonych jeszcze przyczyn około 60-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Do wypadku doszło podczas prac przy usuwaniu drzew. Traktor przewrócił się, przygniatając kierowcę. Został on wydobyty spod maszyny przed przyjazdem strażaków. 

Mimo prowadzonej przez nich reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Dokładne okoliczności wypadku ustala prokurator. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy