Reklama

Reklama

13-latek wiózł samochodem swoją pijaną matkę

Jak informuje "Dziennik Łódzki", patrol skierniewickiej policji zatrzymał samochód, którym kierował 13-letni chłopiec. Jego nietrzeźwa matka siedziała na fotelu pasażera.

43-latka była nietrzeźwa, a za kierownicą samochodu siedział jej syn. Pojazd, który stał na skrzyżowaniu zwrócił uwagę policji. Wówczas kobieta szybko wysiadła z auta i zamieniła się miejscami z 13-latkiem. 

Kobieta odmówiła badania trzeźwości. Pobrano od niej krew. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz dopuszczenie do kierowania pojazdem przez osobę bez uprawnień. 

Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz grzywna.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy