Reklama

Reklama

Wakacje w Teatrze Polonia i Och-Teatrze: Ponad 150 spektakli

Warszawskie teatry Polonia oraz Och-Teatr w wakacje grają jeszcze więcej niż w trakcie sezonu – bo w obu tych miejscach sezon trwa przez cały rok. W te wakacje Och-Teatr i Teatr Polonia zagrają łącznie ponad 150 spektakli, zarówno w obu siedzibach, jak i w plenerze. Jest w czym wybierać!

Teatr w plenerze wraca!

Oprócz spektakli granych w siedzibach, Teatr Polonia oraz Och-Teatr serdecznie zapraszają na sztuki grane w plenerze.

Dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy tego lata zobaczyć będzie można spektakle na Placu Konstytucji - między 8 a 31 lipca zagrane zostaną łącznie 24 przedstawienia, pokazywane będą bardzo lubiane tytuły dla dorosłych: Lament na Placu Konstytucji, Związek otwarty, JangaJan - Hej Joe!, Starość jest piękna oraz Flamenco namiętnie - oraz barwne, muzyczne przedstawienia dla dzieci: Czerwony kapturek oraz Jaś i Małgosia.

W sierpniu natomiast spektakle plenerowe grane będą na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem. Tam sztuki dla dorosłych i dla dzieci grane będą codziennie od 1 do 26 sierpnia, w sumie zaprezentowanych zostanie 20 przedstawień. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

Reklama

Lato w Och-Teatrze

W lipcu oraz w sierpniu Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. A wszystko w brawurowym wykonaniu najbardziej lubianych aktorów - na scenie Ochu w wakacje zagrają nie tylko Barbara Krafftówna, Maria Seweryn czy Monika Fronczek, ale też Artur Barciś, Cezary Żak, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Pokora, Rafał Rutkowski czy Stefan Friedmann i wiele innych znakomitości.

Przede wszystkim w lipcu i w sierpniu zobaczyć będzie można czerwcową premierę Och-Teatru, czyli "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę" w reż. Andrzeja Domalika (reżysera m.in. uwielbianej "Boskiej!" czy "Marii Callas. Master Class") ze Zbigniewem Zamachowskim w roli tytułowej. W spektaklu zobaczyć będzie można także Milenę Suszyńską, Krzysztofa Dracza, Marcina Bubółkę, Mirosława Kropielnickiego, Henryka Simona oraz Michała Zielińskiego.

Ponadto scena przy Grójeckiej 65 zaprosi swoich widzów nie tylko na klasykę najlepszych fars świata - czyli "Mayday" oraz "Mayday 2" (czyli spektakle o przygodach, które prowokuje podwójne życie niepozornego taksówkarza z Londynu, Johna Smitha), ale też na lubiane sztuki takie, jak choćby "Trzeba zabić starszą panią" o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką, "Udając ofiarę" w reżyserii Krystyny Jandy i wg tekstu najzdolniejszych rosyjskich autorów współczesnych - braci Presniakow, roztańczone "Lekcje stepowania" o tańcu jako sposobie na kłopoty czy "Kto nas odwiedzi", opowieść o najdziwniejszej kolacji urodzinowej ze wspaniałą obsadą: Jadwigą Jankowską-Cieślak i Janem Peszkiem. 

Pełen repertuar wakacyjnych spektakli Och-Teatru znaleźć można na stronie teatru - kliknij i dowiedz się więcej!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy