Reklama

Teatr Polonia i Och-Teatr grają całe wakacje: Ponad 150 spektakli

Warszawskie teatry Polonia oraz Och-Teatr w wakacje grają jeszcze więcej niż w trakcie sezonu - na obu tych scenach sezon trwa przez cały rok. W lipcu i sierpniu Och-Teatr i Teatr Polonia zagrają łącznie ponad 150 spektakli, zarówno w siedzibach, jak i w plenerze. Jest w czym wybierać!

Teatr w plenerze

Oprócz spektakli granych w siedzibach, Teatr Polonia oraz Och-Teatr serdecznie zapraszają na sztuki grane w plenerze. Dzięki wsparciu m.st. Warszawy tego lata zobaczyć będzie można spektakle na Placu Konstytucji - między 7 a 31 lipca zagranych zostanie łącznie 26 przedstawień. 9 lipca odbędzie się premiera spektaklu "Dwa miliony kroków", z Agnieszką Przepiórską, Tomaszem Ciachorowskim i Januszem R. Nowickim w obsadzie; reżyseruje Przemysław Jaszczak. Ponadto pokazywane będą bardzo lubiane tytuły dla dorosłych: "Związek otwarty", "Lament na Placu Konstytucji","Starość jest piękna JangaJan - Hej Joe!", "Flamenco namiętnie" oraz barwne, muzyczne przedstawienia dla dzieci: "Jaś i Małgosia" i "Czerwony kapturek'. W sierpniu natomiast spektakle plenerowe grane będą na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem. Tam sztuki dla dorosłych i dla dzieci grane będą codziennie od 1 do 21 sierpnia i w sumie pokazanych zostanie 20 przedstawień. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

Reklama

Lato w Och-Teatrze

W lipcu oraz w sierpniu Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. A wszystko w brawurowym wykonaniu najbardziej lubianych aktorów - na scenie Ochu w wakacje zagrają m.in.: Krystyna Janda, Barbara Krafftówna, Maria Seweryn, Artur Barciś, Cezary Żak, Piotr Machalica, Jan Peszek i wiele innych znakomitości. W lipcu i w sierpniu zobaczyć będzie można m.in. spektakle: "Casa Valentina" z męskimi aktorami wcielającymi się w oryginalne postaci z lat 60. XX w. w USA - heteroseksualnych mężczyzn, którzy ubierają się jak kobiety podczas weekendowych spotkań w małym pensjonacie w górach czy "Bal manekinów" - ostatnią premierę z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Ponadto scena przy Grójeckiej 65 zaprosi swoich widzów nie tylko na klasykę najlepszych fars świata - czyli "Mayday" oraz "Mayday 2" (spektakle o przygodach, które prowokuje podwójne życie niepozornego taksówkarza z Londynu, Johna Smitha), ale też na lubiane sztuki, takie jak choćby "Trzeba zabić starszą panią" o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką czy "Udając ofiarę" w reżyserii Krystyny Jandy.

Pełen repertuar wakacyjnych spektakli Och-Teatru znaleźć można na stronie teatru pod adresem: http://www.ochteatr.com.pl/repertuar.

Lato w Teatrze Polonia

Dwa letnie miesiące w Teatrze Polonia oznaczają przegląd tego, co teatralni widzowie lubią najbardziej: znakomici aktorzy, dobre teksty i różnorodny repertuar. Zobaczyć będzie można m.in. spektakle: "Piękny nieczuły" z Natalią Sikorą i Pawłem Ciołkoszem w obsadzie, "Seks dla opornych" i jego kontynuację "Raj dla opornych" (z m.in. Dorotą Kolak i Mirosławem Baką), "Matki i synowie" z Krystyną Jandą, "Klaps! 50 twarzy Greya" (z m.in. Mateuszem Damięckim) czy bardzo lubiane "Konstelacje" z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim. W sierpniu będzie ostatnia możliwość zobaczenia przedstawienia "Kolacja kanibali" (w obsadzie m.in. Rafał Mohr i Aleksandra Domańska).

Wakacyjny repertuar Teatru Polonia znaleźć można tutaj: http://www.teatrpolonia.pl/repertuar.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy