Reklama

Teatr Komedia szykuje nową premierę

Trwają przygotowania do spektaklu „Trema” w reżyserii Johna Weisgerbera, którego premiera galowa przewidziana jest na 8 września br.

Nowym spektaklem Teatr Komedia zaprasza widzów na przedstawienie, które w przezabawny sposób obnaży przywary teatralnego środowiska. Jeśli zastanawiacie się jak wyglądają przygotowania do premiery od kuchni, koniecznie wybierzcie się na "Tremę". Zobaczycie paletę aktorskich zalet, wad, zakulisowych przesądów, narcystycznych uniesień, histerii i rozdętych ego... Z lekkim przymrużeniem oka Teatr Komedia zaprosi Państwa w sam środek teatralnego piekła, w którym niczym we wrzącym kotle emocji, intryg, nadziei  i rozczarowań, gotują się aktorzy, reżyserzy i autorzy sztuk. Pytanie, jak na ten chaos zareaguje na to widownia?

Reklama

Na scenie: Katarzyna Ankudowicz. Kamila Bujalska, Matylda Damięcka, Katarzyna Kwiatkowska, Artur Chamski, Patryk Czerniejewski, Jan Jankowski, Robert Rozmus, Przemysław Sadowski.

Przedpremierowe spektakle "Tremy" do zobaczenia już 6 i 7 września. Bilety w cenach: 70-115 zł. Więcej informacji na: www.teatrkomedia.pl

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy