Reklama

​PAŹDZIERNIK W TEATRZE POLONIA I OCH-TEATRZE

W październiku w Teatrze Polonia odbędzie się premiera "Krzeseł" Eugène’a Ionesco w reżyserii Piotra Cieplaka. Ponadto w Teatrze Polonia i Och-Teatrze zobaczymy spektakle repertuarowe, wśród których znajdą się także propozycje dla dzieci i młodzieży.

PAŹDZIERNIK W TEATRZE POLONIA

Teatr Polonia w październiku przygotowuje premierę w reżyserii Piotra Cieplaka, a będą to "Krzesła" Eugène’a Ionesco. W rolach Starej i Starego - nietuzinkowo śmiesznych, jak i tragicznych bohaterów - Ewa Szykulska i Leon Charewicz. Premiera 25 października, spektakle popremierowe będą grane 26-31 października. Będzie też można zobaczyć "Mój pierwszy raz" - spektakl na podstawie sztuki Kena Davenporta oraz historii prawdziwych osób, które opisały swoje inicjacje seksualne na specjalnie utworzonej w tym celu stronie internetowej. W przedstawieniu, które premierę miało 6 września, występują: Agnieszka Krukówna, Natalia Berardinelli, Mirosław Haniszewski/Kamil Maćkowiak i Antoni Pawlicki. Reżyseruje Krystyna Janda.

Reklama

Ponadto na afiszu m.in. spektakle: "Winny" w reżyserii i wykonaniu Stanisława Brejdyganta, "Matki i synowie" z m.in. Krystyną Jandą i Antonim Pawlickim czy "Zapiski z wygnania" - monodram Krystyny Jandy na podstawie książki Sabiny Baral oraz gościnny spektakl Jerzego Stuhra Kontrabasista. W październiku po raz ostatni zagrany zostanie monodram Marcina Perchucia "Ojciec Bóg". Teatr Polonia ma w październiku także propozycje dla dzieci, są to przedstawienia Alicja po drugiej stronie lustra i Nutki pana Kleksa.

Pełen repertuar Teatru Polonia dostępny na stronie: www.teatrpolonia.pl/repertuar

PAŹDZIERNIK W OCH-TEATRZE

W październiku Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. Będzie można zobaczyć m.in.: "Pomoc domową" w reżyserii i z główną rolą Krystyny Jandy, "Trzeba zabić starszą panią" o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką, grane z powodzeniem na Broadwayu i w Londynie przedstawienie Casa Valentina oraz dawno niewidzianą "Zemstę" z m.in. Wiktorem Zborowskim, Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w obsadzie. Och-Teatr zaprasza także młodzież na przeniesiony ze sceny plenerowej spektakl "Dwa miliony kroków". Przedstawienie, wzbogacone o wizualizacje, będzie można zobaczyć 10 i 11 października.

Pełen repertuar Och-Teatru znaleźć można na stronie: www.ochteatr.com.pl/repertuar

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy