Reklama

Reklama

Charlotta ZOO Triathlon - ¼ Ironman odbędzie się 22 września 2018 w Dolinie Charlotty!

IV edycja Charlotta ZOO Triathlon to prawdopodobnie jedyne zawody tego typu, których jedna z konkurencji odbywa się na terenie ogrodu zoologicznego. Czy gdzie indziej można biegać pośród wybiegów zebr, żubrów, lemurów oraz innych dzikich zwierząt? W Dolinie Charlotty można!

To wyjątkowa edycja, ponieważ dystanse zostaną zmodyfikowane, aby zawodnicy mogli sprawdzić się w ¼ Ironmana! Uczestnicy triathlonu będą musieli przepłynąć dystans jednego kilometra, następnie odbędzie się etap kolarski po malowniczych drogach, gdzie Zawodnicy pokonają 45 kilometrów. Zwieńczeniem triathlonu będzie 10 km bieg po terenie Doliny Charlotty. Bieg wyjątkowy, ponieważ odbędzie się na terenie ogrodu zoologicznego, co jest oryginalnym urozmaiceniem imprezy.

Reklama

Charlotta ZOO Triathlon odbywa się na zakończenie sezonu i można śmiało powiedzieć, że jest jego doskonałym zwieńczeniem. Impreza to nie tylko sportowy wysiłek, ale również wesoła zabawa podczas triathlon party w restauracji na wodzie "Gościniec"! Wszystko w myśl zasady "coś dla ciała i coś dla ducha".

Impreza odbędzie się 22.09.2018 r. Sprzedaż pakietów startowych rozpocznie się 15 lutego 2018 r. przez stronę www.slotmarket.pl

Więcej informacji www.charlottachallenge.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama