Reklama

Zaginęła 17-letnia Sandra. Policja prosi o pomoc

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa prowadzą poszukiwania 17-letniej Sandry Ludki. Dziewczyna wyszła z domu 4 lutego, do chwili obecnej nie ma z nią kontaktu. Funckjonariusze proszą o pomoc, podano ryspois zaginionej.

Sandra Ludka wyszła z domu w sobotę, 4 lutego. Nikomu nie powiedziała, dokąd się udaje. Od tego czasu 17-latka nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Według rysopisu przedstawionego przez policjantów Zaginiona ma 175 cm wzrostu, ma szczupłą budowę ciała, czarne długie włosy.

Bydgoszcz. 17-letnia Sandra poszukiwana. Apel policji

W dzień zaginięcia ubrana była w niebieskie jeansy, białą bluzkę i kurtkę jeansową z niebieską podpinką. Miała na sobie biało-różowe adidasy, nosiła czarną torebkę.

"Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy 112" - apeluje Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bydgoszcz | nastolatka | Zaginiona | poszukiwania | policja

Reklama

Reklama

Reklama