Reklama

Reklama

Włocławek: Pobił sprzedawcę i okradł lombard. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Włocławka szukają sprawcy rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna wszedł do lombardu, sterroryzował obsługę, pobił i skrępował sprzedawcę i ostatecznie ukradł biżuterię. Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia i osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć.

Do przestępstwa doszło w środę przed godziną 16 przy ul. Wojskowej. Ok. 30-35-letni mężczyzna wszedł do lombardu, wyciągnął "przedmiot przypominający broń" i zażądał wydania pieniędzy. "Następnie pobił sprzedającego, skrępował mu ręce i skradł biżuterię. Po dokonanej kradzieży sprawca oddalił się w stronę ulicy Armii Krajowej" - informują funkcjonariusze.

Prośba o kontakt

Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Na podstawie zebranych materiałów ustalili, że napastnik miał ok. 185 cm wzrostu, był dobrze zbudowany.

"W chwili zdarzenia ubrany był w spodnie dresowe koloru oliwkowego, ciemnozieloną bluzę dresową z kapturem naciągniętym na głowę, czapkę z daszkiem koloru oliwkowego oraz kamizelkę odblaskową. Na dłoniach miał czerwone, robocze rękawiczki, w rękach trzymał białą torbę tzw. reklamówkę, do której schował skradzioną biżuterię" - przekazali policjanci.

Osoby, które wiedzą cokolwiek o zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji we Włocławku przy ul. Okrężnej 25, telefon numer  47 753 5201 lub 47 753 5202, bądź na numer alarmowy 112. Policja zapewnia anonimowość.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama