Reklama

Reklama

Turzany: Znaleziono zwłoki dzieci. Ciała miały rany kłute

W jednym z mieszkań w miejscowości Turzany (woj. kujawsko-pomorskie) policjanci znaleźli ciała dwóch chłopców w wieku trzech i pięciu lat. Rany kłute wskazują, że prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Do szpitala trafiła matka dzieci.

O tragedii policję zawiadomił mąż kobiety. To on po powrocie do domu znalazł zwłoki trzylatka i pięciolatka.

Policja informację o tej tragedii uzyskała o godzinie 9.30 w piątek.

- Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku trzech i pięciu lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu - poinformowała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.

Reklama

W Turzanach wszyscy są zszokowani

PAP udało się ustalić nieoficjalnie, że dzieci miały rany kłute na ciele. PAP potwierdziła także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Bardzo prawdopodobne jest to, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu. 

Kobieta trafiła do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że leczyła się na depresję. W ostatnich dniach miało już być lepiej i nic nie zwiastowało tragedii. 

37-latka mogła jednak chcieć popełnić tzw. rozszerzone samobójstwo. Jej obrażenia, jak i rany dzieci, wskazują na użycie noża.

Będzie sekcja zwłok

W Turzanach wszyscy są zszokowani. Mieszkańcy niechętnie rozmawiają o przyczynach tragedii. Ci, którzy decydują się coś powiedzieć, wskazują na pewne problemy matki.

- Musiała dusić to w sobie. Nawet tutaj - w takiej małej miejscowości - jeżeli ktoś szuka pomocy, to ją znajdzie. Może wstydziła się i nie chciała nikomu mówić o kłopotach? - mówiła dziennikarzom jedna z kobiet.

Na miejscu nadal trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Przebieg zdarzenia nie jest jeszcze znany. - Na godzinę ósmą rano w sobotę zaplanowano rozpoczęcie sekcji zwłok dzieci w zakładzie medycyny sądowej w Bydgoszczy - informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy Agnieszka Adamska-Okońska.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje