Reklama

Reklama

Tragiczny pożar w gminie Rypin. Zginęły dwie osoby

W pożarze budynku mieszkalnego, który nocą wybuchł w miejscowości Lasoty w gminie Rypin (Kujawsko-Pomorskie) zginęły dwie osoby, a jedna została ranna - przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie. Na miejscu pracuje prokuratura i biegły sądowy z zakresu pożarnictwa.

Pożar w miejscowości Lasoty wybuchł w sobotę w nocy. Zgłoszenie wpłynęło do służb o godz. 23:34.

"Na miejsce działań zadysponowano dwa zastępy z JRG w Rypinie oraz jednostki OSP z Rogowa, Kobrzyńca i Pręczek. W wyniku pożaru dwie osoby poniosły śmierć a jedna została przetransportowana do szpitala" - przekazała Komenda Powiatowa PSP w Rypinie w mediach społecznościowych.

Na tę chwilę, straż nie ujawnia przyczyn pożaru.

"Na miejscu zdarzenia  czynności prowadzi prokuratura i biegły sądowy z zakresu pożarnictwa" - dodano w komunikacie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama