Reklama

Reklama

Tragedia koło Grudziądza. Osierocili trójkę dzieci

Wszystko wskazuje na to, że dwie osoby, które zostały znalezione martwe w miejscowości Szynych koło Grudziądza to małżeństwo. Jak pisze "Gazeta Pomorska", jedną z hipotez branych pod uwagę jest to, że mężczyzna zamordował żonę, a następnie sam targnął się na życie.

Osierocona została trójka dzieci. Najstarsze z nich ma 15 lat, najmłodsze - osiem. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd rodzinny.

Z informacji "Pomorskiej" wynika, że w ostatnim czasie kobieta nie mieszkała w Szynychu, ale wyprowadziła się do sąsiedniego powiatu. Co ważne, założyła Niebieską Kartę, czyli dokument, który wskazuje, że w rodzinie występuje przemoc.

Policjanci z Chełmna wysłali zawiadomienie do prokuratury, a informację otrzymali również pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w gminie Grudziądz.

Reklama

"Otrzymaliśmy taki sygnał 31 grudnia. Już w pierwszych dniach stycznia rozmawialiśmy dwukrotnie z kobietą. Zaoferowaliśmy różne formy wsparcia" - przyznaje kierownik GOPS-u Andrzej Janke, dodając, że "w minionym tygodniu rozmawialiśmy także z mężem kobiety".

Przypomnijmy, że ciała zostały znalezione w miejscowości Szynych późnym wieczorem w sobotę. Jedno znajdowało się w aucie pozostawionym z dala od zabudowań, drugie tuż obok samochodu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy