Reklama

Reklama

Tragedia koło Grudziądza. Osierocili trójkę dzieci

Wszystko wskazuje na to, że dwie osoby, które zostały znalezione martwe w miejscowości Szynych koło Grudziądza to małżeństwo. Jak pisze "Gazeta Pomorska", jedną z hipotez branych pod uwagę jest to, że mężczyzna zamordował żonę, a następnie sam targnął się na życie.

Osierocona została trójka dzieci. Najstarsze z nich ma 15 lat, najmłodsze - osiem. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd rodzinny.

Reklama

Z informacji "Pomorskiej" wynika, że w ostatnim czasie kobieta nie mieszkała w Szynychu, ale wyprowadziła się do sąsiedniego powiatu. Co ważne, założyła Niebieską Kartę, czyli dokument, który wskazuje, że w rodzinie występuje przemoc.

Policjanci z Chełmna wysłali zawiadomienie do prokuratury, a informację otrzymali również pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w gminie Grudziądz.

"Otrzymaliśmy taki sygnał 31 grudnia. Już w pierwszych dniach stycznia rozmawialiśmy dwukrotnie z kobietą. Zaoferowaliśmy różne formy wsparcia" - przyznaje kierownik GOPS-u Andrzej Janke, dodając, że "w minionym tygodniu rozmawialiśmy także z mężem kobiety".

Przypomnijmy, że ciała zostały znalezione w miejscowości Szynych późnym wieczorem w sobotę. Jedno znajdowało się w aucie pozostawionym z dala od zabudowań, drugie tuż obok samochodu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama