Reklama

Reklama

​Toruń: Zaginęła 17-latka

Rodzina poszukuje 17-letniej Justyny Powierskiej, która wyszła z domu w czwartek (3 września) i od tamtej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Wcześniej nastolatka widziała się z chłopakiem, któremu mówiła, by jej nie szukać - podano na stronie Zaginieni Cała Polska. 

Justyna Powierska wyszła z domu przy ul. Hurynowicza w Toruniu w czwartek o godz. 7:50. Udała się na przystanek autobusowy linii 34 i 40, którymi miała dotrzeć do Zespołu Edukacyjnego "Blok" przy ul. Batorego. Do szkoły jednak nie trafiła.

Monitoring autobusu wykazał, że około godz. 8 dziewczyna była na ul. Świetopełka. Ostatni raz widziana była o 9:40, gdy wychodziła z domu chłopaka przy ul. Wschodniej 46. 

Reklama

17-latka może znajdować się na terenie ogródków działkowych we Włocławku.

Justyna Powierska ma 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie czarne włosy i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w białe spodnie, biało-brązową kurtkę moro i biało-różowe adidasy. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji we Włocławku pod numerem 54 414 51 48 lub z Komendą Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście 56 641 24 52.

Za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 17-latki rodzina wyznaczyła nagrodę.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje