Reklama

Reklama

Toruń: Zabił kobietę nożem i popełnił samobójstwo?

Tragiczne wydarzenia w Toruniu. Podejrzewany o zabójstwo 42-letniej kobiety 39-letni mężczyzna został znaleziony martwy nad Wisłą. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

O wtorkowych wydarzeniach donosi "Dziennik Toruński Nowości". Wczesnym rankiem kobieta wyszła z mieszkania i gdy wsiadała do samochodu, została zaczepiona przez 39-latka.

Na parkingu wywiązała się kłótnia. Doszło do szarpaniny, w trakcie której mężczyzna wyciągnął nóż i zaatakował nim uciekającą kobietę. Według świadków 39-latek zadał kilka ciosów.

Do leżącej zakrwawionej kobiety wezwano pogotowie ratunkowe. Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej, kobieta zmarła. W tym czasie policja rozpoczęła poszukiwania domniemanego sprawcy.

Reklama

Funkcjonariusze od początku podejrzewali, że sprawcą może być 39-letni znajomy kobiety. Policjanci szybko ustalili też rysopis mężczyzny.

Tymczasem dwie godziny po tragedii policja została powiadomiona przez osobę spacerującą z psem, że w zalesionym terenie nad Wisłą na drzewie wiszą zwłoki. Policjanci ustalili, że to poszukiwany 39-latek, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Jak ujawnia "Dziennik Toruński Nowości" z nieoficjalnych informacji wynika, że 42-latka i 39-latek byli przez pewien czas parą, ale nie mieszkali razem. Doszło jednak do rozstania i to mogło spowodować kłótnię, która zakończyła się tragedią.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne