Reklama

Szubin: Haubica wjechała w dyskotekę

Podczas festynu organizowanego przed jednym z klubów w Szubinie samobieżna haubica wjechała w wejście budynku dyskoteki. Sprawę wyjaśniają policjanci.

W sobotę około godziny 19.40 dyżurny komisariatu policji w Szubinie został powiadomiony, że samobieżna haubica wjechała w wejście budynku dyskoteki. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że na terenie przyległym do klubu, jego właściciel organizował festyn militarny, którego jedną z atrakcji miał być pokaz samobieżnej haubicy - informuje policja w Szubinie.

Za sterami pojazdu siedział jego właściciel, będący też właścicielem klubu. Kiedy pojazd przemieszczał się po wygrodzonym terenie, najprawdopodobniej doszło do awarii skrzyni biegów oraz układu hamulcowego i haubica wjechała wprost w drzwi wejściowe budynku.

Reklama

38-letni mieszkaniec Bydgoszczy, który kierował pojazdem był trzeźwy. Żadna z osób biorąca udział w festynie nie doznała obrażeń ciała.

"Podczas przygotowań z niewyjaśnionych przyczyn czołg wjechał w klub. Jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę..." - taki komunikat pojawił się na Facebooku imprezy.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają w prowadzonym postępowaniu policjanci z komisariatu w Szubinie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: haubica

Reklama

Reklama

Reklama