Reklama

Reklama

Potężne zderzenie w Klęczkowie. Ranni, droga była zablokowana

Groźny wypadek na krajowej "55" w Klęczkowie k. Stolna. Jak informują lokalne służby, w wyniku zderzenia dwóch pojazdów rannych zostało pięć osób. Po godz. 17 przywrócono ruch na trasie.

Wypadek wydarzył się 104. km  DK55 w Klęczkowie, na odcinku Stolno - Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie).

Klęczkowo. Wypadek na DK55. Ranni

Pierwsze zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do stanowiska kierowania służb około godziny 12:10. Na miesjce zadysponowano jednostki straży pożarnej, policję oraz ratowników pogotowia ratunkowego. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z innym autem - poinformowała dyżurna oddziału GDDKiA w Bydgoszczy Arleta Morgut.

Reklama

Wypadek w Klęczkowie. Media: Policja szuka sprawcy

Jak dodała Morgut, w wyniku wypadku w Klęczkowie pięć osób zostało poszkodowanych. Wszystkie trafiły pod opiekę medyków. 

Z kolei portal grudziadz.naszemiasto.pl informuje, że kierowca, który najprawdopodobniej doprowadził do wypadku, uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy