Reklama

Reklama

Lipno: 15-letnia dziewczyna zginęła na motocyklu podczas treningu

15-letnia dziewczyna zginęła podczas treningu na torze motocrossowym w Lipnie (woj. kujawsko-pomorskie). Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

- Informację o reanimowaniu osoby, która upadła na torze motocrossowym, otrzymaliśmy wczoraj po godzinie 14.00. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia, służby medyczne prowadziły reanimację. Okazało się, że poszkodowaną jest 15-latka z Gdyni - poinformowała w niedzielę oficer prasowa policji w Lipnie, podkom. Małgorzata Małkińska. 

Niestety obrażenia, jakich dziewczyna doznała w wyniku upadku, doprowadziły do śmierci.

Wyskoczyła na motocyklu z górki

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że dziewczyna wyskoczyła na motocyklu z górki, straciła panowanie nad pojazdem i upadła.

Reklama

- Na ten moment nie ustaliliśmy osób, które widziały moment zdarzenia. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Przy takich wypadkach zazwyczaj przyjmuje się wstępnie taką kwalifikację. Chodzi o wykluczenie działania osób trzecich, którego jednak nie zakładamy w tej sprawie - wskazała rzeczniczka prasowa policji w Lipnie.

Była z trenerem

Młoda zawodniczka była na torze w Lipnie z trenerem, który prowadził zajęcia.

Podkom. Małkińska potwierdziła, że dwa lata temu na tym torze również doszło do śmiertelnego wypadku. Wówczas zginęła 15-latka z Lublina.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama