Reklama

Reklama

Kujawsko-pomorskie: Tragiczny wypadek na dk 15. Dwójka dzieci w szpitalu, zginęła kobieta

Na drodze krajowej nr 15 w Brodnicy (Kujawsko-pomorskie) doszło do wypadku, w którym samochód dostawczy potrącił kobietę oraz dwójkę dzieci. 34-latka zginęła na miejscu, natomiast dzieci trafiły do szpitala. Na trasie Toruń - Olsztyn występują utrudnienia.

- Do wypadku doszło na ulicy Sikorskiego w Brodnicy (w przebiegu dk 15). Ford transit potrącił idącą poboczem kobietę i dwójkę dzieci w wieku czterech lat i 12 miesięcy. Kobieta zginęła na miejscu. Dzieci zostały zabrane do szpitala - poinformowała asp. szt.  Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Zobacz także: Znęcał się nad mężczyzną z niepełnosprawnością. Usłyszał zarzuty

Wiadomo, że kierowca był trzeźwy

Dzieci w momencie zabierania do szpitala miały być przytomne. Asp. szt. Łukaszewska stwierdziła, że jeszcze jest zbyt wcześnie, aby wskazać przyczyny wypadku.

Reklama

- Wiemy w tym momencie, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy - dodała.

Droga krajowa 15 jest w tym miejscu zablokowana. Objazd wyznaczono ulicą Olsztyńską.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama