Reklama

Reklama

Kujawsko-pomorskie: Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób znalezionych w aucie

Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób znalezionych w aucie w miejscowości Szynych koło Grudziądza. Z informacji przekazanych przez rzecznika prasowego grudziądzkiej policji wynika, że odnaleziono ciała kobiety i mężczyzny w średnim wieku.

"W sobotę po godzinie 23 otrzymaliśmy zgłoszenie, że znaleziono zostało w miejscowości Szynych auto i ciała dwóch osób. Jedna znajdowała się w pojeździe, a druga w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Zgłaszającym był mieszkaniec tej miejscowości" - poinformował oficer prasowy grudziądzkiej policji sierż. sztab. Maciej Szarzyński.

Reklama

Rzecznik policji przekazał, że policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia znaleźli ciała dwóch osób - kobiety i mężczyzny. Z informacji przekazywanych przez "Gazetę Pomorską" wynika, że było to małżeństwo, ale tej informacji sierż. sztab. Szarzyński nie potwierdził w rozmowie z PAP.

"Na pewno nie był to wypadek komunikacyjny. To możemy już wykluczyć. Sprawdzamy wszystkie inne okoliczności. Mamy swoją hipotezę, ale dla dobra śledztwa nie mogę na tym etapie podać więcej szczegółów" - podkreślił Szarzyński.

Dodał, że policja i prokuratura mają pewne podejrzenia, ale muszą one zostać zweryfikowane. Dopytywany o to, czy w Szynychu mogło dojść do zabójstwa rzecznik policji stwierdził, że "w tym momencie nie może odpowiedzieć na takie pytanie".

"Potwierdzamy, że znaleźliśmy dwa ciała. Trwa śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu. W tej chwili przesłuchiwani są świadkowie i zbieramy dalszy materiał dowodowy" - wskazał Szarzyński.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje