Reklama

Reklama

Kujawsko-Pomorskie: Pożar lokalu wyborczego

Pali się lokal wyborczy w Biskupinie w Kujawsko-Pomorskiem - to potwierdzona przez straż pożarną informacja z Gorącej Linii RMF FM.

Jak się dowiedziało się radio RMF FM, w ogniu stanął kominek w drewnianym budynku, w którym zorganizowano lokal wyborczy.

"Pożar powstał prawdopodobnie przez nadmierną eksploatację tego komina" - powiedział RMF FM rzecznik żnińskiej straży pożarnej, aspirant sztabowy Marek Krygier.

Strażacy ewakuowali wszystkie osoby, które przebywały w budynku.

Lokal wyborczy numer 3 zostanie przeniesiony do budynku szkoły.

Wcześniej przewodniczący PKW poinformował o innym incydencie podczas trwających wyborów parlamentarnych.

"Jeden z przewodniczących komisji zgubił pieczęć, jadąc do komisji wyborczej, ale została zastąpiona pieczęć pieczęcią referendalną. Także nie mamy informacji o jakiś zakłóceniach w związku z tym, jeśli chodzi o głosowanie, w tej obwodowej komisji" - podkreślił.

Reklama

(mal)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy