Reklama

Reklama

Kujawsko-pomorskie: Policja znalazła zwłoki poszukiwanej kobiety

W sobotę 19 października na jednej z bydgoskich posesji (woj. kujawsko-pomorskie) znaleziono ciało poszukiwanej pracowniczki policji Agnieszki S. - informuje "Express Bydgoski". Kobieta została prawdopodobnie zamordowana przez swojego męża.

Agnieszka S. była cywilnym pracownikiem policji przy zespole ds. nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Wraz z siedmioletnim synem mieszkała w Jasińcu. Była rozwódką.

Jak informuje "Express Bydgoski", w poniedziałek 14 października nie stawiła się w pracy, czym zaniepokoiła współpracowników. Policja rozpoczęła poszukiwania.

W nocy 19 października funkcjonariusze odnaleźli zwłoki kobiety.

"Ujawniliśmy zwłoki na posesji, to była skomplikowana sprawa, współpracowali przy niej policjanci z KMP i KWP" - mówi w rozmowie z "Expressem Bydgoskim" Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Reklama

Jak czytamy, Agnieszka S. została uduszona. 

W związku ze sprawą zatrzymano byłego męża kobiety. Jeszcze w piątek usłyszał on zarzut zabójstwa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy