Reklama

Reklama

Kujawsko-pomorskie: 10-latek przysypany piachem podczas zabawy

W niedzielę (31 maja), na jednej z działek rekreacyjnych pod Włocławkiem, doszło do poważnego wypadku. Podczas zabawy 10-latek został przysypany piachem - informuje włocławska policja. Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane helikopterem do szpitala.

Reklama

W niedzielę włocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie działki rekreacyjnej w gminie Fabianki dziecko miało zostać przysypane piachem.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że rodzeństwo w wieku 6 i 10 lat oddaliło się z działki, a do wypadku prawdopodobnie doszło podczas zabawy.

Reklama

"Najprawdopodobniej chłopcy kopali dziurę w pobliskiej skarpie, z której nagle obsunął się piach i przysypał 10-latka. Młodszy brat niezwłocznie powiadomił o zdarzeniu ojca, który następnie wezwał służby ratunkowe" - czytamy na stronie policji.

Mężczyzna przystąpił do reanimacji, która przywróciła dziecku oddech. Nieprzytomnego chłopca w ciężkim stanie przetransportowano helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Toruniu. Rodzice dziecka byli trzeźwi.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje